Dit veld is verplicht

Dit veld is verplicht

Nee bedankt

Shop & Acties

Winnaars prijsvragen 2018
Ben jij de gelukige winnares?

H

Hieronder vind je een overzicht van alle prijswinnaars van 2018. Heb je deelgenomen aan een winactie in VROUW magazine, de nieuwsbrief of op VROUW.nl? Kijk dan gauw hieronder of jij één van de winnaars bent.

Winnaars nieuwsbrief 19 mei | Polette

Yvonne Annaert uit Haarlem, Wendy Klumper uit Zeist, Leanne Strijbis uit Haarlem, Esther Hendriks uit Eindhoven, Judy Sterkenburg uit Zeist Maya Troost uit Maartensdijk, Irene Lof uit Hoorn, Shinelva Kleberg uit Amsterdam, Marin Van Dooren- Verhoeven uit Volkel, Lucille Warning uit Veendam, Gerda Veerman uit Huizen, Aline Niezen uit Amstelveen, Monique Haas uit Breda, Wendela Smit-Boot uit Oostmalle -België, Lotje Hoogervorst uit Hoorn, Bianca Liefers uit Kampen, Jacqueline Brouwer uit Vlaardingen, Danielle Lagerburg uit Meppel, Marloes de Jongh uit Rotterdam, Jolanda Fransen uit Valburg, Christel van Hoorn uit Vrouwenparochie, Bianca Schonewille uit Hoogeveen, Marianne Wesstein uit Hoek van Holland, Toos Hoekstra uit Arnhem, Bkhilly Hoedt uit Ede, Ceciel Hillenaar  van  Tuijn uit Montfoort,  Monique Seuntiens uit Bladel, R Hazenberg uit Zandvoort, Hoyan Tang uit Amsterdam, Marian Agema uit Wieringerwerf, Henny Voet uit Rheden, Tamara Marcelis uit Tilburg, Nency Essen uit Kootwijkerbroek, Carina Peters uit Weiteveen, Monique Pitstra uit Blokker,  Willy Nijssen uit Geleen, Ellie Wijnalda uit Aduard, Yvonne Batelaan uit Leidschedam, Petra Versnel uit Strijen, Marjan Velink uit Giekerk, Tamara Schumans uit Rotterdam, Judith diGristina uit Leersum, Marja Boer uit Maasland, Nancy Smits uit Kapelle- Biezelinge, Lenie Smits uit Goes, Karin van Egmond uit Leiderdorp, Alie Pouwels uit Genemuiden, Stephanie Smit uit Goor, Mirjam Hellingman uit Vianen UT, Ingrid Schmitz uit Heerhugowaard, Marjan Poirters-Simons uit Sluiskil, Najat Azzouz uit Beringe, Jessica Roelen uit Breda, Chienede Koning uit Leiderdorp, Geer van der Vlist uit Leiderdorp, Linda de Nijs uit Roosendaal, Paula Versteeg uit Grijpskerke, Audrey Louwsma uit Midlum, J. C. M Haffmans uit Rijswijk, Melaniede Boer-de Kok uit Heerhugowaard,  Anna van Hunenstijn uit Leusden, Joyce Meeuwen uit Amsterdam, Brigitte Nelissen uit Sittard, Kathalijn Zwaneveld uit Amsterdam, Suzanne Schiffers uit Hilversum, Patricia Dekker uit Groningen, Yolanda Kraus uit Wateringen, W. Hulsebosch uit Heemstede, Liesbeth van der Horst uit Gemert, Nicole Kerkvliet uit Zoetermeer, Alice Emke uit Leidschendam, Talitha Heijmans van der Snee uit Zeist, Rhea Hazenberg uit Zandvoort, Monique Stoppels uit Groningen, Elise Rutten uit Eindhoven.

Winnaars nieuwsbrief 12 mei | Rollie

Ine Geers uit Veghel, Annemarie mikx uit Almere, Atie Pottuyt uit Oostzaan, AnnekeLe Floch uit Noordwijk, Hilda Vriend uit Koekange, Nieky Klijn uit Leiden

Winnaars nieuwsbrief 5 mei | Oolaboo

Cindy Ranzijn uit Callantsoog, Bianca Woessink uit Twello, Janni Poortman uit Rijssen, djarmein Lammerts van Bueren uit Uden, Hennie Nijland-veneman uit Rijssen, Maria Duysserinck uit Biervliet, Sandy Van den berg uit Oosterhout, Mieke van den Oord uit Vught, Janske Penkalla uit Leeuwarden 

Winnaars nieuwsbrief 28 april | Sukin

Ria Suijkerbuijk uit Halsteren, Geesje Pepping uit Assen, Pietje Schilt uit Halsteren, Angelique Bogaard uit Schoonhoven, Aly Rademaker uit Vriescheloo, Inge Kok uit Enschede, Hinke van der West uit Buitenpost,  Anna Toornstra uit Frankeren, Alice Kok uit Hoogland, Arjo Eisinga uit Bedum, Mendy Bruggink uit Goor,  Alooïse Jansen uit Ridderkerk

Winnaars nieuwsbrief 24 april | O'right 

Roxanne Angeryda uit Amsterdam, Yvonne Dorfler Capelle aan den Ijssel, Jannie Velzing Schiedam, E. Hermina uit Amsterdam, Ciska Vollering uit Den Haag, Patricia Loppé uit Haarlem, Gé Geurtsen uit Bussum, Elvira Lindner uit Gouda, Renee Jansonius uit Oosterbeek, Saskia Olsthoorn uit Naaldwijk, Ria Kleintjens van de Camp uit Megen, Connie De Smit uit Goes, Diana van Lith uit Almere, Miranda van Heukelom uit Breda, Nelly Nieuwenhuis uit Baak.

Winnaars nieuwsbrief 14 april | Spartoo

Tamara Vink uit Aalsmeer, Yolanda Rietveld uit Hengelo, Nellie Oomens uit Dongen, Pauline Kuiperij Aalten, Neeltje Van der Stap uit Schiedam, Marinke Aantjes Leerdam, Carla Palland Boldewijn uit  Rouveen, Alina Hanema uit Steenwijkerwold, Bianca Schonewille uit Hoogeveen, Leonie Collombon uit Tilburg,  Petra Blom uit Krommenie, Yvonne Maan uit Stelllendam, Janneke Keijzer uit Barsingerhorn, Mathilde de Graaf uit Schagen, Ellen van Dalen uit Zaltbommel 

Winnaars nieuwsbrief 7 april | Tealogy

Anita Adema uit Amsterdam, Marlis van de velden uit Huizen, C. van groningen uit Amsterdam, N. Hader uit Amsterdam, E. Paetzhold uit Amsterdam.

Winnaars nieuwsbrief 24 maart | Wolky

Esther Wijnstra uit Sassenheim, Monique Wijnen uit Veldhoven, Juke Warmerdam uit Uithoorn, Corrie v.Dijk uit Enkhuizen,  Margo Zoetendal uit Beetsterzwaag, Rita Madho uit Nijmegen, Bea meijer Rhoon, Janneke Manduapessy uit Assen,  Sonja Schaap uit Badhoevendorp,  Gijsje Schepel uti Hoogeveen

Winnaars nieuwsbrief 17 maart | cartrash

Sjany Metz ui Waalwijk, Sonja Honkoop uit Oost-Souburg, Paula Versteeg uit Grijpskerke, Ineke Bos Dronten, Joelle Mays uit Delft, Eveline Muller Cothen, Gonnie Uijt den Bogaard uit Arnhem, Nadesda Kok uit Haarlem, Yvonne Annaert uit Zaandam, Wilvan Kints uit Nieuwegein, Rosemary Van Duinen uit Nieuwegein, Juliette Tews uit Leidschendam, Sophia Grootjans uit Heerlen, Yvettede Leau uit Leusden, Jannie Velzing uit Schiedam , Esther Wijnstra uit Sassenheim, Alessia Ronchi uit Almere Stad, Anita van der Ven uit Oeffelt, Marc de raden uit Oss, Elles Heiner uit Baarn, Margot Knapen Blithoven, Natasja Adamse-Admiraal uit Haarlem, Alice van Rinsum uit Rotterdam, Maria Ewalts uit Sittard

Winnaars nieuwsbrief 10 maart | Floxia

Rebecca Hagedoorn uit Zwolle, Jacintha de Vries uit Hengelo OV, Inez de Boer uit Volendam, Jenny Kuiper uit Rijssen, Alina Hanema uit Steenwijkerwold, Ce de Jong uit Doorwerth, Linda Korrel Uithoorn, Ine Rijkhof uit Enschede, Diny Frijters uit Etten-Leur, Susan Ferwerda uit Almelo, Mariska Bootsma uit Assendelft, Annarita Scholl uit Hoogvliet Rotterdam, Sandra Fekkes uit Groningen, Roos de Grave uit Amsterdam, Els Van Kalleveen uit Den Haag

Winnaars nieuwsbrief 3 maart | Beauty kitchen Sea horse plankton lijn 

Kim Hulshorst uit Groenlo,Freddie Sliepenbeek uit Volkel, Coby Verton uit Burgh-Haamstede, Maaike Weering uit Leimuiden, Nienke Mees uit Koog aan de Zaan, Cerise Andeweg uit Dordrecht, manon dieleman uit Hoogeveen, E.H.Vissenberg uit Krimpen aan den Ijssel, Laura Leenstra uit Woudenberg, Erika van koert uit Nieuwkoop, Mieke van Tiel uit Sint-Oedenrode, Emmy Balsters uit Houten, Tineke Van Rhijn uit Harmelen, Monique Koopman uit Almere

Winnaars nieuwsbrief 24 februari | Hippr

Alie Pouwels uit Genemuiden, Erica van den boomen uit Oirschot, Jolanda Wilms uit Kessel, Sandra Benedick Elzinga uit Ureterp, Henri Lemmens uit Delft, Mandy van de Water uit Mepel, Joke Luijten uit Drunen, Femke Beentjes uit Heiloo, Rini Arts uit Druten, Patricia Liebregts uit Schiedam, Zjanalis Camelia uit Kerkrade, Ingrid Kolestein uit Amsterdam, jacqueline Paardekooper uit Zoeterwoude, Chris, Knobel uit Roosendaal, Ingrid van Emmerik uit Epe

Winnaars nieuwsbrief 17 januari | Fitchannel.com abbonement + shirt en bidon

Jolanda van de Donk uit Utrecht, Petra Wanders uit Nijmegen, Jenny Kooijman uit Shagerbrug, Corrie Van Gemeren uit Boskoop, Amber Boomgaard uit Spijkenisse

Winnaars nieuwsbrief 10 februari | Sieradenset Dos por Dos

Ellen Dingemans uit Poortugaal, Lieneke de Leeuw uit Abbekerk, Marijke Dekker uit Bergen op Zoom.

Winnaars nieuwsbrief 27 januari | Organic Hemp Oil pakket van dr. Organic 

Zahira Elkhadar uit Assendelft, Yolanda Bunthof uit Nuenen, Floor Bolling uit Den Haag, Anneclaire Broerse uit Amsterdam, Ipie Oudshoorn uit Langerak, Nikki Vredenbregt Oudheusden, Dina Jol-Veldman uit Winsum, Anna Kramer uit Koog aan de Zaan,  Roxanne Gummels Alkmaar, Laura Leenstra Woudenberg

Winnaars nieuwsbrief 13 januari | Latin Caribbean Weekend in Scheveningen

Wil Betaubun, Annette Mertens, Denise Groenewegen, Loes Neering-Weber, Elisabeth Buskens, Patricia Liebregts, Cindy Pater, Angelique Gijsbertse, Jolanda Denekamp, Jacqueline Brouwer, Astrid Kok, Meiki Chim, PaulineWitte, Ria Groen, Audrey Vos, Nina Haven, Sabine Ypenga, Elisabeth Peters-Leertouwer

Gerelateerde onderwerpen